JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

panny a mučednice

vedené zvláště pro děti

MOKRÁ za Marii Varvařovskou,
za členy živého růžence v Horákově a za duše v očistci

VELATICE za celou živou a zemřelou rodinu Ftáčníkovu
a za duše v očistci

14.12.

Památka sv. Jana od Kříže,
kněze
a učitele církve

vedená zvláště pro děti*

za Marii Kalábovu, manžela, dvě dcery,
živou a zemřelou rodinu

Pátek po 2. neděli adventní

16.12.

Sobota po 2. neděli adventní

3. NEDĚLE ADVENTNÍ za zemřelou sestru a její rodinu

Neděle

17.12.

3. NEDĚLE
ADVENTNÍ

za všechny obyvatele našich farností

za Vladimíra Nohela, Bořivoje Tomana, celou živou
a zemřelou rodinu a za duše v očistci**

od 14:00

Společné předvánoční slavení
SVÁTOSTI SMÍŘENÍ***

• *S dětmi budeme pokračovat v druhém témátku hry Ježíš podle Marka. Soutěžním úkolem
    je nalepit si do Bible obrázky, které jste dostali, podepsat a nakreslit cestu a na ni napsat nebo namalovat překážky, které Bohu brání přijít k nám. Ten, kdo dostal lva, se bude modlit za ostatní děti a donese ho na mši svatou. Vezměte si také adventní lampičky.

• **Na tuto bohoslužbu přinesou skauti Betlémské světlo. Po ní bude možné si jej odpálit. Roznášet do domovů jej budou v sobotu 23. Kdo chcete, zapište se na stolečku.

• Na obou bohoslužbách bude kněz Pavel Kafka, zodpovědný za financování diecéze. Představí vám nový systém jejího financování a jaké je vaše místo v něm. Připravte si otázky.

• ***pro všechny: děti, které letos poprvé přijali Ježíše ve svátosti eucharistie a smíření, vás dospělé i seniory. V Blažovicích se bude zpovídat v sobotu po ranní rorátní mši sv., která začíná v 7 hod.

• Z vánočních bohoslužeb dopředu upozorním, že slavíme 24. 12. 4. neděli adventní. Bohoslužby budou jako každou neděli včetně soboty večera. Půlnoční bohoslužba bude též obvykle ve 23 h.

• Ode dneška je možné zapisovat úmysly eucharistie na příští rok. Zítra se bude hromadně zapisovat na faře po večerní mši svaté.

• Odpoledne této 2. neděle adventní máme možnost využít koncertem komorního souboru Musica animae od 15 hodin zde v kostele.

• Vzadu na stolečku máte, vy dospělí, také texty z dnešní homilie o sv. Markovi.

• Vy, pánové, kteří jste ochotní odhrnovat sníh a sekat svahy zahrady, máte připravený rozpis,
    v žebračce a na stolečku. Případné kontakty v sakristii.

Omluvte dočasnou minimální funkčnost stránek.